Lista produktów marki SCHOLL

Firma obuwnicza School ma ponad 100 lat doświadczenia w branży, z racji czego klienci jej ufają i chętnie kupują buty należące do tej marki. Tyczy się to zarówno obuwia damskiego, jak i męskiego. Coś dla siebie znaleźć mogą również najmłodsi odbiorcy. Marka postawiła nie tylko na jakość wykonania proponowanego obuwia, ale też na ciekawe ceny i rozmaitość dostępnych modeli. Buty łączą w sobie elegancję, styl, sportowy charakter i wygodę. Produkty firmowe są przez cały czas udoskonalane, tak aby zaspokoiły oczekiwania każdego możliwego klienta. Firma powstała na terenie Chicago, jednak z czasem buty stały się popularne na kontynencie europejskim, aż w końcu dotarły do Polski. W obecnych czasach większość osób nie wyobraża sobie już bez nich życia. Do dyspozycji klientów oddano prozdrowotne obuwie, mające bardzo pozytywny wpływ na zdrowie stóp i ekologię.

Sandały School Heaven - Chełm

Największą popularnością w ofercie firmy School cieszą się produkty z serii Heaven, a konkretniej zdrowotne sandały School Chełm. Przeznaczone są na sezon letni, dbają o odpowiednie ułożenie stopy, ale też o dostarczenie jej możliwie jak największej ilości świeżego powietrza. Tym samym użytkownicy takiego obuwia nie narażają się na powstawanie wielu poważnych dolegliwości chorobowych i bólów. Sandały School Heaven stworzono zgodnie z najnowocześniejszą technologią Bioprint. Ich atutami są:

  • wysoki komfort chodzenia,
  • długa żywotność,
  • piękny i estetyczny wygląd,
  • wytrzymałość,
  • podążanie za obecną modą.

Zarówno sandały męskie, jak i sandały damskie okazały się absolutnym strzałem w dziesiątkę, więc można je zauważyć na nogach coraz większej ilości odbiorców. Sandały występują w wielu kolorach, np. w czerwonym, dlatego ewentualni użytkownicy nie mają problemów z dostosowaniem ich do swoich ulubionych stylizacji.

School Heaven - obuwie wykonane z najwyższą dokładnością

Sandały damskie School z serii Heaven wykonane są z najwyższą dokładnością. Komfort chodzenia utrzymywany jest zarówno podczas pokonywania krótkich odcinków drogi, jak i tych zdecydowanie dłuższych. Docenią je przede wszystkim panie zwracające uwagę na wygodę chodzenia lub też możliwość dopasowania buta do wymiarów swojego ciała. W tym przypadku nie będzie z tym absolutnie żadnych trudności. Sandały posiadają wzmocnione podeszwy, wykonane z solidnego korka, dlatego zadowolą najbardziej wymagających klientów. Ich właściwości zdrowotne są wprost nieocenione, dlatego warto zakupić przynajmniej jedną parę i przekonać się o tym na własnej skórze. Nasz sklep Antylopa Chełm oferuje najnowsze oraz kultowe modele obuwia marki School.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji